zosm

Związek Organizatorów Imprez Masowych powstał, by reprezentować interesy całej branży sportu masowego. Naszym celem jest promowanie dobrych praktyk, wysokich standardów organizacyjnych. Będziemy sukcesywnie prowadzili badania rynkowe. Członków naszej organizacji będziemy wspierali analizami prawnymi.

ZOSM zrzesza organizatorów imprez oraz firmy działające na rzecz całej branży. Wśród nich są m.in. producenci medali i pucharów, koszulek czy firmy świadczące usługę pomiaru czasu. Chcemy być organizacją, która łączy, a nie dzieli. W swoich działaniach stawiamy w pierwszej kolejności na dialog i edukację. 

Dane adresowe

Zawiszaków 1
04-452 Warszawa

WWW / Social Media
Dane Kontaktowe
Michał Drelich

REPREZENTANT ORGANIZACJI W RADZIE

Michał Drelich

Założyciel i współwłaściciel agencji SE Group, jednej z wiodących agencji marketingu sportowego w Polsce, która co roku organizuje kilkadziesiąt różnego typu wydarzeń sportowych, w tym zawody na licencji IRONMAN; specjalista od marketingu i sponsoringu sportowego; w latach 2005-2007 pracował w Fundacji Maraton Warszawski, gdzie był odpowiedzialny za sponsoring i public relations Maratonu i Półmaratonu Warszawskiego; pośredniczył w zawarciu kilkudziesięciu kontraktów sponsoringowych, m.in. z takimi firmami jak: Enea, Orlen, PZU, Unilever, Onico, Citi Handlowy, BZ WBK, Pelion, Carrefour, Adidas, New Balance, Reebok, Mercedes, Wisniowski, Decathlon, Intersport, GOSport, Ruch, Food Care i wiele innych; wieloletni wykładowca na kursach menedżera sportu w Polskiej Akademii Sportu; Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim.