IAKS to wiodąca na świecie organizacja non-profit zrzeszająca profesjonalistów z branży obiektów sportowych, czasu wolnego i rekreacyjnych. Od 1965 r. umożliwia tworzenie międzynarodowych sieci kontaktów w celu wymiany wiedzy i doświadczenia w zakresie planowania, projektowania, eksploatacji oraz zarządzania tego typu obiektami, a także tworzenia standardów ich funkcjonowania.

IAKS jest gospodarzem międzynarodowych kongresów oraz seminariów, wyjazdów studyjnych, a także wizytacji w obiektach na całym świecie.

Od 1967 roku IAKS wydaje „sb”, czołowy na rynku międzynarodowym magazyn poświęcony architekturze, innowacjom, produktom i usługom z zakresu ośrodków rekreacyjnych, obiektów sportowych, basenów, obiektów wellness, stadionów oraz aren.

IAKS docenia wyjątkowe osiągnięcia w zakresie zarządzania, obsługi i projektowania obiektów rekreacyjnych poprzez uznany na całym świecie program nagród dla profesjonalistów w tej branży.

IAKS został nagrodzony tytułem Recognized Organization przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski (MKOl) , współpracuje z Międzynarodowym Komitetem Paraolimpijskim (IPC) i innymi międzynarodowymi organizacjami non-profit.

Dane adresowe

ul. Obrońców 2B,
03-932 Warszawa

WWW / Social Media
Dane Kontaktowe

+ 48 608 345 487 

Dagmara Chmielewska

REPREZENTANT ORGANIZACJI W RADZIE

Dagmara Chmielewska

Dyrektor zarządzająca SBE, dyrektor programowy Studium Event Management, ekspert i doradca w dziedzinie eventu i Public Relation z wieloletnim doświadczeniem pracy w Polsce i Wielkiej Brytanii. 

Jej eventowe pasje to głównie promocja Polski na arenie międzynarodowej. Za flagowy projekt, którym jest Szachownica Lotnicza symbolem przyjaźni polsko- brytyjskiej otrzymała podziękowania od królowej Anglii Elżbiety II. 

Za swoją działalność uhonorowana została tytułem Człowieka Sukcesu Warmii i Mazur 2016 roku przyznany przez magazyn “Osobowości i Sukcesy”. 

Przez 8 lat prowadziła w Londynie Hurricane of Hearts i zarządzała 300osobowym zespołem organizując najgłośniejsze polonijne projekty (koncerty, seminaria, akcje społeczno- charytatywne, bale i akcje sportowe) . O eventach opowiadała na Uniwersytecie w Oksfordzie, Uniwersytecie Greenwich, Imperial College London oraz University City London. 

Współpracowała z Wembley Stadium, Football Association, Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, Polskim Komitetem Olimpijskim, Centrum Stosunków Międzynarodowych. 

Jej autorskie akcje głośno komentowane były w BBC, ITV, The Daily Mail, Metro i we wszystkich mediach w Polsce. 

Członek jury międzynarodowych konkursów branżowych BEA World Festival, Baltic- Nordic Event Award, Forum Branży Eventowej 2017.