ZMIANY ORGANIZACYJNE W RADZIE PRZEMYSŁU SPOTKAŃ I WYDARZEŃ – POWOŁANIE GRUPY KOORDYNACYJNEJ I SEKRETARZA RADY:

Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń przechodzi z trybu “pospolitego ruszenia” do zorganizowanego i bardziej zinstytucjonalizowanego działania, o długofalowym i strategicznym charakterze.

Chcąc działać z długofalową perspektywą i równie efektywnie co dotychczas, członkowie Rady podjęli dwie ważne decyzje:

  1. POWOŁANIE GRUPY KOORDYNACYJNEJ

Codziennie w ramach Rady jest mnóstwo “spraw bieżących” więc uznaliśmy, że strategiczne co tygodniowe spotkania całej Rady należy uzupełnić o powołanie reprezentatywnej grupy koordynacyjnej, która właśnie będzie spinać bieżące funkcjonowanie naszej dzielnej grupy.

W skład Grupy Koordynacyjnej zostali powołani:

  1. POWOŁANIE SEKRETARZA RADY

Jak za pewne kojarzycie jakiś czas temu rozpoczęliśmy proces poszukiwań sekretarza Rady.

Bardzo dziękujemy w tym miejscu wszystkim kandydatkom i kandydatom, a było ich ponad 50!!!!

Wybór był zatem bardzo trudny, ale dzięki profesjonalnemu procesowi rekrutacyjnemu poprowadzonego przez PLEJ Rafal Krawczuk (big up! ) udało nam się go sprawnie zrealizować.

Finalny wybór był jednak bardzo bardzo trudny i tym bardziej miło nam zatem poinformować, iż zdecydowaliśmy się na to stanowisko powołać Małgorzata Musiał – Brawo Gosiu!

Gratulujemy i z ogromnie pozytywnym nastawieniem wyglądamy naszej współpracy i Twojego wkładu w nasz zwariowany zespół!!

Jednocześnie chcielibyśmy pogratulować i podziękować Cezary Molski za wejście do ścisłego finału tego procesu i jesteśmy przekonani, że projektowo jeszcze nie raz i dwa będziemy mieli okazję współpracować!

Gosia Musiał – Bzowska będzie zatem od 1 stycznia odpowiadać za koordynację bieżących działań Rady, współpracy z instytucjami administracji państwowej, sprawną wewnętrzną komunikację, wzmacnianie wizerunku oraz rozbudowę struktury grupy. Gosia jest doświadczonym managerem i liderem projektów z ponad 15-letnią praktyką, ze specjalizacją w organizacji i koordynacji projektów z obszaru MICE. Zaczynała jako dziennikarz turystyczny oraz wielofunkcyjny PR-owiec w agencjach United PR i Pegasus, by następnie prowadzić komunikację dla sieci Perfumerii Marionnaud. Pasja podróżnicza wciągnęła ją jednak bezpowrotnie w branżę turystyki biznesowej, najpierw w biurze AFRICA line, potem w dziale incentive&events grupy ZERO Gravity, a wreszcie w ramach własnej działalności. Absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Studiów Amerykanistyki UW, na specjalizacji kulturoznawstwo. Fanka filmów Woody Allena, street artu i Beatelsów, z zamiłowania matka podróżująca, najlepiej czuje się w górach, w Azji, Ameryce Południowej i nad Morzem Śródziemnym oraz na zoom’ach wysoce złożonych w pionie i poziomie zespołach

Oczywiście możecie teraz zapytać gdzie w tym wszystkim jest nasz wszechogarniający koordynator Bartosz Bieszyński ???

Bartek po 10 miesiącach nieprzespanych nocy i wylania hektolitrów potu oraz łez na spotkaniach ze stroną rządową wraca nie tylko do odłożonych na ten czas swoich planów osobistych, jak i zawodowych, ale przede wszystkim szykuje się na kolejną rundę leczenia swojej przewlekłej choroby więc pomiędzy styczniem, a marcem będzie poza jakimkolwiek radarem

Trzymajcie więc proszę za Bartka tak mocno kciuki jak my trzymamy!

Oczywiście jak zdrowie, czas i moce pozwolą to Bartek w dalszej części roku będzie nas punktowo, mentalnie i fizycznie wspierał na co oczywiście bardzo liczymy!

Trzymaj się i nie daj się chłopie!

Przetrwałeś premierów, ministrów i inne cholernie trudne sytuacje w ciągu ostatnich 10 miesięcy więc wierzymy, że teraz to będzie tylko dla Ciebie “spacerek”

Duża rzecz Twoje zaangażowanie, pasja, determinacja, profesjonalizm, umiejętność łączenia ludzi! Branża, a przede wszystkim My nigdy tego nie zapomnimy!

Natomiast pamiętajmy, że mimo zmian, o których mówimy powyżej cały czas priorytetem dla nas jest rozszerzenie pomocy w Tarczy 6.0 oraz PFR 2.0 o dodatkowe PKD (m.in. 73.11.z, 55.10, 79.12) – wszystkie nasze wysiłki aktualnie są nakierowane tylko i wyłącznie na ten cel!

W środę kolejne spotkanie z Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii Jarosław Gowin Olga Semeniuk – damy znać od razu po!

Dobrego dnia i tygodnia!