12 stycznia 2022 będzie miało miejsce ważne wydarzenie, które każdy związany z branżą eventową powinien mieć zapisane w swoim kalendarzu!

Forum Branży Eventowej FBE 2022 po rocznej przerwie zaplanowano jako wydarzenie stacjonarne na żywo (EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa).

Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether objęła to wydarzenie patronatem branżowym.

W trakcie edycji 2022 FBE:

  1. omówione zostaną nowe warunki rynkowe, z którymi musi zmierzyć się branża.
  2. podjęta zostanie próba prognozy trendów na najbliższą przyszłość. Analizie i ocenie poddany zostanie rok 2021.
  3. wystąpienia związane z realizacjami on-line pomogą podnieść event managerom kompetencje w zakresie wydarzeń cyfrowych.
  4. kluczowym zagadnieniem tegorocznego programu będzie także szacowanie wartości dodanej eventów oraz mierzenie i ocena ich ROI. Szczegółowo przedstawione zostaną wyzwania związane z umiejętnością obrony realnej wartości wydarzenia i budżetu. Omówione zostaną wyjątkowe, często niedoceniane korzyści, wynikające ze stosowania event marketingu w komunikacji marki.
  5. nie zabraknie ważnego wystąpienia na temat przywództwa w projektach eventowych.

W edycji 2022 ponownie pojawią się aż dwie sceny.

Scena główna przygotowana na przyjęcie 700 słuchaczy oraz mała scena, na której pojawią się m.in. tematy związane z turystyką zorganizowaną i marketingiem miast.

Najbliższa edycja Forum Branży Eventowej zakończy się… galą finałową XI edycji Elfów Stowarzyszenia Branży Eventowej

Po 22 miesiącach pandemii branża stara się podnieść niczym feniks z popiołów, udowadniając, że tworzą ją niezłomni, odporni psychicznie i zwyczajnie nadzwyczajni ludzie, bez których nie udaje się utrzymać w społeczeństwie radości życia, motywacji do pracy i chęci na nowe doznania.

W FBE 2020 udział wzięło ponad 2.200 profesjonalistów z branży i 189 dostawców. Organizatorzy wierzą, że edycja 2022 również zgromadzi istotną grupę przedstawicieli rynku eventowego.

Rejestracja na wydarzenie została już otwarta: https://forumbranzyeventowej.pl/zarejestruj-sie/.

Więcej informacji: www.forumbranzyeventowej.pl;