Korzystaliśmy z pięknej pogody i gościnności Hotel Mazurkas, żeby branżowo poruszyć tak ważne tematy jak rynek pracownika MICE po pandemii, transformacja formatów wydarzeń, etyka w nowej rzeczywistości, wizerunek branży.

Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń współprowadziła wraz z Stowarzyszenie Branzy Eventowej – SBE / Events Industry Association – Poland (członek TUgether) stolik dotyczący współpracy między stowarzyszeniami: jakie są ich cele, priorytety i czy jest możliwe osiągnięcie efektu synergii w lobbowaniu postulatów ważnych dla całego sektora.

Przy stoliku dyskusyjnym spotkali się przedstawiciele: SOIT, Stowarzyszenie Branzy Eventowej – SBE / Events Industry Association – Poland, TUgether, Turystyczna Organizacja Otwarta.

Pozytywne wnioski z dyskusji:

mocna jak nigdy dotąd reprezentacja branży i jednomyślny głos w dialogu ze stroną rządową;

budowanie realnego wpływu na decyzje rządowe i regulacje, mające bezpośredni wpływ na funkcjonowanie naszego sektora;

wspólne budowanie świadomości przemysłu spotkań i wydarzeń;

wspierajmy się – nie rywalizujmy

jesteśmy siecią naczyń powiązanych – działajmy wspólnie tam, gdzie mamy wspólne mianowniki, tak by nasz głos był wysłuchany przez decydentów.

Dziękujemy SBE za zaproszenie TUgether na wydarzenie w roli patrona branżowego.

W spotkaniu wzięli też udział inni przedstawiciele członków Rady: SITE Poland, Klub Agencji Eventowych SAR.

UWAGA! Statystyki dotyczące szczepień: ponad 80% uczestników naszego wydarzenia jest już zaszczepionych dwoma lub jedną dawką i możemy się spotykać jak dawniej!

#ZnowuSieSpotykamy

#TUgether #Stronger