Obserwuj Nas w Social Mediach! 

Fundacja Harmony Hotels to organizacja zbudowana na mocnych fundamentach, która od 1997 r. integruje i wspiera polskie hotele niezależne oferując swym członkom szerokorozumiane wsparcie i lobbing, wspólne projekty marketingowe, kanały i narzędzia sprzedażowe, wydarzenia edukacyjne i integrujące branżę. Do Fundacji należą rodzime obiekty hotelowe, które przy zachowaniu swojego indywidualnego charakteru i oryginalnej tożsamości, łączy tradycyjna polska gościnność oraz otwartość na potrzeby Gości. Goście Harmony Polish Hotels mogą korzystać z wielu ciekawych ofert na wypoczynek w Polsce, z zakupu voucherów, czy też korzyści z przystąpienia do Programu Lojalnościowego Prestige Klub. Hotele dołączające do Grupy z założenia stają się uczestnikami Prestige Club, a tym samym mają możliwość dotarcia z ofertą do kilkudziesięciu tysięcy aktywnych uczestników programu.

Dane adresowe

FUNDACJA HARMONY HOTELS
Baśniowa 3/305
02-349 Warszawa

WWW / Social Media
Dane Kontaktowe

info@harmonyhotels.pl
+48 600 490 764

Elżbieta Lendo

REPREZENTANT ORGANIZACJI W RADZIE

Elżbieta Lendo

Prezes Zarządu Fundacji Harmony Hotels, zarządza również grupą spółek, które są operatorami obiektów hotelowych i rekreacyjnych działających w grupie Lendo Hotels Group:: Hotel Willa Port**** Art & Business w Ostródzie oraz Term Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim. Od 26 lat związana jest również  z finansami, a od ponad 11 lat pracuje w Biurze Regionalnym województwa Warmińsko-Mazurskiego w Brukseli, w ramach którego działa Dom Polski Wschodniej w Brukseli. 

Doskonale potrafi znaleźć się w sytuacjach trudnych i kryzysowych. Gdy trzeba jest gotowa przeprowadzić trudne procesy restrukturyzacyjne i naprawcze, co znalazło swoje potwierdzenie w czasie pandemii koronawirusa, kiedy to hotelarstwo znalazło się z dnia na dzień w trudnej sytuacji, zagrażającej często kontynuowaniu działalności wielu polskich hoteli. 

Aktywnie uczestniczy w  pracach sztabu kryzysowego przy Ministerstwie Rozwoju działającym na rzecz środowiska hotelarskiego, współpracuje z organizacjami branżowymi w celu wzmocnienia głosu branży w czasie pandemii koronawirusa, pozyskania programów osłonowych, czy też  przyjęcia standardów funkcjonowania hoteli w reżimie sanitarnym w czasie obostrzeń. 

Energiczna, z poczuciem humoru, kreatywna i przebojowa. Zarządzanie to jej drugie imię, praca jest dla niej pasją. Na co dzień zaraża optymizmem, nie boi się stawiać czoła wyzwaniom, uważa że kluczem do sukcesu jest cierpliwość, konsekwencja, wiara w to, co się robi, skalkulowane ryzyko i umiejętne podejmowanie decyzji. 

Poza działalnością biznesową aktywnie angażuje się w działalność kulturalną – jest mecenasem sztuki, organizuje koncerty i wernisaże oraz wspiera artystów nie tylko z Warmii i Mazur. Prywatnie, mama dwóch synów: Aleksandra i Igora.