chapter_145_dark

MPI Poland Chapter to polski oddział największego stowarzyszenia branży spotkań i wydarzeń na świecie. Działa nieprzerwanie od 2008 roku tworząc silny zespół, którzy obecnie liczy ponad 40 osób aktywnie działających w polskiej branży spotkań. Każdego roku członkowie stowarzyszenia z sukcesem organizują cykliczne szkolenia, warsztaty i spotkania branżowe, angażują się w inicjatywy non-profit i organizację eventów związanych z branżą MICE. MPI Poland jest organizatorem konkursu Odkrycie Roku, który promuje i wspiera rozwój młodych talentów – osób, które niedawno weszły do branży, a już zdążyły zaznaczyć w niej swoją obecność.

Globalny oddział MPI – Meeting Professional International od 1972 roku zapewnia innowacyjne możliwości edukacyjne i networkingowe odgrywając znaczącą rolę w promowaniu i rozwoju branży MICE w międzynarodowym gronie profesjonalistów branży eventowej. Stowarzyszenie MPI aktualnie gromadzi 60 000 profesjonalistów zajmujących się organizacją spotkań i wydarzeń w 75 krajach.

Dane adresowe
WWW / Social Media
Dane Kontaktowe
Monika Dymacz-Kaczmarczyk

REPREZENTANT ORGANIZACJI W RADZIE

Monika Dymacz-Kaczmarczyk

Trener biznesu i facylitator. Absolwentka UJ oraz MBA na Oxford Brooks University, gdzie otrzymała dyplom z wyróżnieniem. 

Praktyk biznesu, wywodzący się ze środowiska korporacyjnego. Przez wiele lat Pełnomocnik ds. Innowacji, rozwijający kreatywność wewnątrz organizacji i wprowadzający w życie narzędzia i procesy budujące kulturę innowacyjności.

Inspirator, siewca pomysłów, człowiek akcji. Na co dzień zarządza firmą, reprezentuje ją na zewnątrz, przynosi nowe pomysły na rozwój i współpracę, pracuje blisko z korporacjami, prowadzi szkolenia z budowania zespołów, kreatywności i innowacyjności. 

Autorka gier i symulacji biznesowych oraz narzędzi rozwojowych w duchu edutainment. Wykorzystuje elementy gier wspierając realizację celów HR i marketingowych organizacji. W swojej praktyce opiera się głównie na tych metodach, rozwijając i aplikując je do projektów z pogranicza eventów, team-buildingu i szkoleń. Sens tych działań jest jeden – maksymalnie zaangażować uczestnika eventu lub szkolenia, aby najskuteczniej zrealizować cele biznesowe zleceniodawcy. 

Od kilku lat jest również aktywnym uczestnikiem, moderatorem i prelegentem międzynarodowych warsztatów i konferencji poświęconych szkoleniowym grom symulacyjnym oraz innowacyjnym organizacjom.

Nagrodzona tytułem jednej z najbardziej wpływowych osób w branży eventowej za rok 2016 w konkursie MP Power Awards. 

W ciągu ostatnich kilkunastu lat prowadziła szkolenia m.in. dla: Santander, Grupa Azoty, Danone, Philip Morris, AstraZeneca Poland, Grupa Żywiec, Valeo, Pegasystems, Grupa Aspen czy Pratt & Whitney.

Anna Nowakowska

REPREZENTANT ORGANIZACJI W RADZIE

Anna Nowakowska

CEO MICE & Venue Consulting. New Business & Marketing Director w RAJT Hale namiotowe. Ekspert rynku MICE. Wykładowca, prelegent konferencji branżowych, konsultant biznesowy. Członek Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether. Dwukrotna laureatka konkursu 100 Most Influential People in Event Industry. Juror Eventex Awards. 

Z branżą eventową i hotelarską związana od ponad 16 lat. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja. Doktorantka.

Jedna z inicjatorek założenia Stowarzyszenia Branży Eventowej, w którym przez niemal 10 lat sprawowała funkcję Członka Zarządu ds. Edukacji. Twórca projektu edukacyjnego Studium Event Management na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, autorka programu i kierownik programowy studium przez 7 edycji. Odpowiedzialna za współpracę z uczelniami wyższymi w zakresie tworzenia nowych programów edukacyjnych z zakresu event managementu. Autorka szkoleń z dziedziny event management, event marketing oraz MICE Venue Management.

Dyrektor Programowa czterech konferencji Event Biznes poświęconej znaczeniu i wartości event marketingu oraz eventu jako skutecznego narzędzia biznesowego. Wieloletni członek Rady Programowej Konferencji.

Wybrana w 2020 roku na Viceprezesa ds. Edukacji w MPI Poland Chapter na lata 2021 – 2023. Członek Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce. Członkini Lady Business Club. 

Hotelarz. Swoja przygodę z hotelarstwem rozpoczęła jako specjalista ds. konferencji i bankietów w Mazurkas Conference Centre i Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Odpowiedzialna również za obsługę cateringów zewnętrznych w Mazurkas Catering w tym realizacji zewnętrznych do 1500 osób. Przez 6 lat związana z Hotelem NARVIL**** Conference & Spa jako Manager ds. Kluczowych Klientów. Tworzyła strategię sprzedażową sektora MICE i marketingową już na etapie budowy obiektu i pre – openingu.

Obecnie ekspert z zakresu przystosowania przestrzeni w obiektach i miejscach spotkań dla branży eventowej. Doradza lokacjom jak współpracować z branżą MICE. Konsultant z zakresu event marketingu, event managementu, MICE Venue managementu oraz stosowania eventu jako narzędzia wsparcia sprzedaży. CEO w MICE & Venue Consulting.

Od 6 lat związana również z firmą RAJT hale namiotowe gdzie odpowiedzialna jest m.in. za realizacje eventowa oraz weselne. Zgłębia tajniki branży ślubno-weselnej oraz eventów plenerowych z sektora PREMIUM. Śledzi światowe trendy i pomaga rozwijać profesjonalny rynek wesel i ślubów w Polsce. Specjalizuje się w realizacjach plenerowych. Prowadzi również szkolenia z tego zakresu m.in. w Akademii Perfect Day oraz Be The Best Kamila Romanow. 

Wykładowca turystyki biznesowej oraz przedmiotów związanych z zarządzaniem obiektami i miejscami spotkań oraz szerokorozumianą branżą eventową i hotelarską. 

Prelegentka i panelistka wielu konferencji branżowych z zakresu event marketingu, event managementu, tematyki MICE, hotelarstwa, eventów plenerowych premium oraz dostosowywania przestrzeni lokalizacji do eventu.

Autorka licznych publikacji min dla magazynów: Hotelarz, Event Management Polska, MICE Poland, MICE Venue, THINK MICE, Hotel Biznes, Ohh Magazine i wielu innych.

Laureatka konkursu Tourism Trends Awards. Wyróżniona dwukrotnie tytułem Ekspert podczas konferencji Hotel Meeting. Laureatka konkursu „Most Influential people in Event Industry 2019 oraz 2020” by Eventex Awards. Obecnie juror Eventex Awards.

Wieloletni członek Rady Etyki branży eventowej.

Członek Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce oraz MPI Poland Chapter.

Prowadzi bloga poświęconego event marketingowi, obiektom i miejscom spotkań oraz szerokorozumianej branży eventowej i hotelarskiej – www.strefaMICE.pl 

Prywatnie: Wieczna optymistka. Entuzjastka. Uwielbia dźwięki saksofonu, górskie wędrówki, książki, latynoskie rytmy oraz kabarety. Mama 2 synów oraz żona wspaniałego męża, z którym dzieli pasję do branży eventowej i weselnej.