Obserwuj Nas w Social Mediach! 

#helpZone

SPOTYKAMY się, by POMAGAĆ

Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether zachęca do udziału w akcji „SPOTYKAMY się, by POMAGAĆ” i apeluje o nieodwoływanie zaplanowanych wydarzeń, spotkań i wyjazdów, które w obliczu wojny na Ukrainie mogą spełniać teraz dodatkowo ważne cele pomocowe. 

Członkowie TUgether i wszystkie firmy, które przyłączą się do zintegrowanej akcji pomocowej, deklarują przekazanie „cegiełek” od każdego uczestnika lub metra kwadratowego powierzchni organizowanych spotkań i wydarzeń. Zebrane w ten sposób środki zasilą konto Polskiej Akcji Humanitarnej. 

Celem akcji jest też uświadomienie klientom biznesowym i uczestnikom wydarzeń, że realizacja spotkań firmowych, wyjazdów, konferencji, targów, czy udział w wydarzeniach sportowych i kulturalno-rozrywkowych mogą odgrywać wielką rolę w łańcuchu pomocowym dla uchodźców z Ukrainy i w tym trudnym czasie nie można z nich rezygnować. Obecna sytuacja za wschodnimi granicami Polski nie powinna dodatkowo obciążać kondycji sektora spotkań i wydarzeń, a realizacja spotkań firmowych, wyjazdów, konferencji, targów, czy udział w wydarzeniach sportowych i kulturalno-rozrywkowych mogą być wykorzystane do pomocy uchodźcom z Ukrainy.

Jesteś organizatorem wydarzeń, konferencji, targów i innych spotkań biznesowych?
Chcesz pomóc Ukrainie?

Przyłącz się do akcji „SPOTYKAMY się, by POMAGAĆ”.

Pomaganie jest proste, to tylko 3 kroki:


KROK 1:
Dołącz do akcji, poprzez zapoznanie się z regulaminem i jego akceptacją.

KROK 2: Skorzystaj z możliwości posługiwania się logotypem: „Spotykamy się by pomagać” i hashtagami #HELPzone oraz #strefaPOMOCY (logotypy i materiały graficzne do pobrania poniżej).
Koniecznie daj znać swoim partnerom i klientom biznesowym, że pomagasz i temat nie jest Ci obojętny. Może dołączą do nas?

KROK 3: Po zakończonym wydarzeniu, przekaż minimum 1,00 zł/od uczestnika/metra kwadratowego na konto Polskiej Akcji Humanitarnej:
(Alior Bank S.A. / 02 2490 0005 0000 4600 8316 8772) z dopiskiem: „strefapomocy_program_pajacyk_ nazwa imprezy/data imprezy”.

Nasza wspólna akcja trwa od kwietnia 2022 do końca grudnia 2022 r.